Bilety lotnicze do Nowego Jorku

dreamlinerPierwsza podróż po przerwie nowymi Dreamlinerami odbędzie się już 1 czerwca. Bilety lotnicze do Nowego Jorku kupimy w rozsądnych cenach, a przede wszystkim będziemy mogli skorzystać z bardzo wysokiej jakości usług. Początkowo samoloty miały ruszyć 5 czerwca, jednak zdecydowano przyspieszyć całą akcję. Przez cztery dni nowy boeing będzie latał do Nowego Jorku, natomiast 5 czerwca Lot poleci do Chicago, natomiast 7 do Toronto. W niedziele wznowiono także loty boeingami 787 w japońskich liniach lotniczych.

Lot – Dreamlinery marzeń

Polskie linie lotnicze pokładały spore nadzieje w nowych Dreamlinerach, jednak już na starcie przewoźnik miał dość spore komplikacje. Wstrzymano oferowane loty jednak obecnie maszyny będą miały drugą szansę. Na pokładach samolotów możemy skorzystać z wysokiej jakości usług, między innymi regulacji ciśnienia. Boeing 787 to absolutny hit na europejskim rynku. Głównie będzie wykorzystywany do lotów długodystansowych.

dreamlinerLot – nowe możliwości i promocje

Lot ostatnio borykał się z problemami finansowymi, jednak w ramach restrukturyzacji Lot wprowadza wiele procesów, które polepszają jego sytuację. Niestety związane to jest także ze zwolnieniami pracowników, gdyż przede wszystkim Lot musiał zredukować wydatki. Lot ograniczył także niektóre loty, zmienił także swoją siatkę połączeń. Lot oferuje tanie loty po Polsce. Przeloty krajowe sprawnie łączą polskie miasta, co jest bardzo przydatne szczególnie w okresie wakacji. Lot oferuje edycję szalonej środy , w której może upolować tanie loty po Europie. Szczególnie dobrze prezentują się europejskie stolice. W tym roku Lot może zostać sprywatyzowany. Niestety sam przewoźnik nie udziela zbyt wielu informacji na ten temat. Wiadomo, że Lotem interesowały się linie Norwegian, a wcześniej nawet tureckie linie lotnicze. Prywatyzacja miała mieć miejsce już w zeszłym roku, jednak zła sytuacja na rynku lotniczym uniemożliwiła ten proces. Lot musi zmagać się z konkurencją tanich linii lotniczych, które cieszą się ogromną popularnością. Ryanair to najczęściej wybierany przewoźnik oferujący naprawdę niskie ceny. Lot powoli wychodzi na prostą a nowe Dreamlinery z pewnością pomogą mu odzyskać równowagę.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Spam protection by WP Captcha-Free

Subscribe to RSS Feed Follow me on Twitter!
X