Mitsis Family Village na piątkę

Family VillagePo pierwsze lokalizacja – ten czterogwiazdkowy hotel zlokalizowany jest w miejscowości Kardamena (greckie miasto, południowa część wyspy Kos). Miejsce, o którym mowa można nazwać prawdziwą turystyczną mekką. Co roku w te strony przyjeżdżają tysiące zagranicznych gości. Plaże, lokalne kurorty, głośna muzyka, ciepłe promienie słoneczne, charakterystyczne rzędy niebieskich parasoli rozciągające się nadbrzeżem gwarantują udane wczasy. Obiekt położony jest zaledwie 200 metrów od plaży i niecałe 5 kilometrów od tętniącego życiem centrum miasta. Ponad to oferuje swoim gościom dwa otwarte baseny na terenie ośrodka. Z jednego z nich rozciąga się fantastyczny widok na morze.

Drugie miejsce zajmują eleganckie pokoje w niskich cenach - Mitsis hotel posiada do dyspozycji gości 219 świetnie zaprojektowanych i urządzonych pomieszczeń. W pokojach dominują kolory śródziemnomorskie, wnętrza są jasne i przestronne. Praktycznie z każdego pokoju roztacza się niesamowity widok na morze czy góry. Do wyboru mamy Apartamenty ( typu Studio lub Dwupoziomowy ze wspólnym basenem), pokoje rodzinne ( zwykły lub 2+1 ze wspólnym basenem) oraz pokój dwuosobowy typu Standard. W lipcu i sierpniu ceny pomieszczeń są nieco droższe. Dobrym pomysłem jest zaplanowanie wczasów w Family Village we wrześniu, wówczas za dobę w pokoju typu Standard zapłacimy jedyne 548 złotych, pokoje rodzinne i apartamenty wynajmiemy od 600 złotych.

Na podium zasługuje także rekreacja – Hotel gwarantuje rozrywkę dla gości w każdym wieku. Zarówno dorośli jak i dzieci i młodzież znajdą tam coś dla siebie. Mitsis posiada kort tenisowy, tenis stołowy, kajakarstwo, windsurfing, zaplecze dla sportów wodnych, plac zabaw, pokój gier. Na terenie obiektu znajduje się również dyskoteka i kącik telewizyjny.

Hotel Przyjazny dla rodziny, to czwarta zaleta tego obiektu. Oprócz zaplecza przystosowanego do dzieci (place zabaw, baseny, pokoje rodzinne) w recepcji mamy możliwość zorganizowania specjalnej opieki nad dziećmi, dzięki temu nasze pociechy będą miały zagwarantowaną bezpieczną zabawę, kontakt z rówieśnikami i inne nie lada atrakcje, a rodzice na chwilę zrelaksują się przykładowo w pobliskim salonie masażu.

Po piąte darmowe usługi na terenie ośrodka – Mamy możliwość korzystania z darmowego internetu. Sieć Wi-Fi jest dostępna we wszystkich ogólnodostępnych pomieszczeniach. Na miejscu do naszej dyspozycji przeznaczony jest również prywatny parking. Rezerwacja nie jest wymagana.

Family Village

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Spam protection by WP Captcha-Free

Subscribe to RSS Feed Follow me on Twitter!
X