Oferta biletów lotniczych z Gdańska

gdansk airportPort lotniczy Gdańsk- Starachowice, to lotnisko, które rozwinęło się pod wieloma względami. Przede wszystkim przyjmuje wiele tanich linii lotniczych, głównie wizz air. Lotnisko ma świetne połączenie z centrum miasta. Ponadto Gdańsk jest miastem turystycznym, gdyż zlokalizowany jest nad Bałtykiem. Miasto należy do jednych z najstarszych miast w naszym kraju. Węgierski przewoźnik, z Gdańska oferuje sporo ciekawych rozwiązań na wakacje. Należy pamiętać, że korzystając z tej linii wymaga się spełnienia niektórych warunków. Między innymi musimy zmieści bagaż w torbie podręcznej, która jest w cenie biletu, bądź też dokupić dodatkowa torbę. Wizz air oferuje specjalne busy, które dowiozą nas do hotelu czy centrum miasta. Tanie linie lotnicze korzystają z mniejszych lotnisk.

Wczasy na Sardynii z Gdańska i Warszawy

Sardynia to słoneczna wyspa na Morzu Śródziemnym. Czeka tutaj na nas czysta plaża, turkusowa woda a także wiele wspaniałych widoków. Jednak w sezonie wczasy na Sardynii mogą być droższe, dlatego warto skorzystać z opcji linii wizz air i skorzystać z lotów kombinowanych. Wizz air na loty w sierpniu oferuje 274 złote. To naprawdę korzystna i atrakcyjna cena. Na Sardynię z wizz air lecimy z przesiadką w Oslo, natomiast w drodze powrotnej korzystamy z usług linii ryanair.

Bilety lotnicze do Niemiec

Wizz air oferuje bilety lotnicze do Lubeki z Gdańska. Lubeka to bardzo urokliwe miasto z wieloma zabytkami sakralnymi a także świeckimi. Dzięki ofercie węgierskiego przewoźnika możemy spędzić tutaj niezapomniany weekend. Oprócz Lubeki, wizz air oferuje ciekawe połączenia do Dortmundu z Katowic. Warto także zwrócić uwagę na bilety lotnicze do Berlina w linii Ryanair.

Wczasy w norweskich fiordach

Dzięki tanim biletom lotniczym do Oslo, Bergen, Stavanger można zaplanować sierpień w krainie fiordów. Norwegia nie należy do tanich krajów, jednak dzięki wizz air możemy znaleźć tanie przelot. Bilety lotnicze do Oslo możemy kupić w cenie 68 złotych, a na dodatek loty dopasowane są w ten sposób, że możemy spędzić tam tylko weekend.

gdansk airport

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Spam protection by WP Captcha-Free

Subscribe to RSS Feed Follow me on Twitter!
X