Poznań z włoskim klimatem

Włoski Hotel - PoznańPoznań, piękne Polskie miasto, któremu prawa nadano w połowie XIII wieku, natomiast pierwsze wzmianki pochodzą z 8 wieku p.n.e. To właśnie w poznańskiej katedrze pochowani są pierwsi władcy Polski – Mieszko I oraz Bolesław I Chrobry. Miasto posiada naturalną wyspę otoczoną dwoma rzekami, jest Ostrów Tumski, gdzie mieści się siedziba kurii archidiecezji poznańskiej. Cztery lata temu Stare Miasto w Poznaniu uznane zostało za pomnik historii.

Obok wielu zabytków, pięknej starówki i wielu innych atrakcji, Poznań cieszy się popularnością wśród młodzieży, która chętnie korzysta z jego ośrodków akademickich, naukowych i kulturalnych. W mieście działa 27 szkół wyższych, w których studiuje łącznie 131,3 tys. osób. Odbywają się tutaj różne festiwale, koncerty, wernisaże, turystów nie brakuje, szczególnie latem. Co jednak polski Poznań ma wspólnego z Włochami? Jakaś pizzeria, sklep z włoską odzieżą?

Nie, nie, Poznań ma Włoski Hotel, który klimatem i gościnnością w 100 procentach przypomina ten piękny południowy kraj. Niemalże w centrum 600-tysięcznego Poznania możemy spróbować smak szlachetnego wina, rozkoszować się włoskim stylowym wnętrzem., oraz doskonała obsługa. Aby to wszystko poczuć koniecznie trzeba zatrzymać się w hotelu Włoskim, gdzie goszczeni będziemy z najwyższą jakością i gdzie z przyjemnością będziemy chcieli powracać. Hotelu Włoski swoich gości wita z radością. Dojazd do niego nie stanowi problemu zarówno samochodem, koleją, czy autobusem, bowiem położony jest zaledwie 700m od dworca PKP i PKS.

Do dyspozycji gości hotelu Włoski znajduje się 70 nowych, przytulnych i komfortowych pokoi wyposażonych w osobne łazienki i klimatyzację, w hotelu zadbano także o zaplecze konferencyjne, dlatego istnieje możliwość organizacji szkoleń, bankietów, imprez firmowych. Ceny za nocleg dla jednej osoby rozpoczynają od 197 zł, a kończą 417 złotych. W cenie noclegu każdy może skorzystać z jednego z 2 parkingów strzeżonych.

Stali goście zachwalają bardzo uprzejmy i wysoce wykwalifikowany personel oraz włoski klimat. W hotelu wyjątkowo dbałość przywiązuje się do czystości i estetyki, która jak wiadomo jest istotna dla każdego gościa. Do obiektu przylegają zielone tereny Łegów Dębińskich które mogą być doskonałym miejscem do uprawiania sportów i spacerów.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Spam protection by WP Captcha-Free

Subscribe to RSS Feed Follow me on Twitter!
X