PURO w Krakowie zaprasza

PURO KrakówW Krakowie miało miejsce otwarcie nowego hotelu PURO, jest to drugi tego typu hotel w Polsce, jeden znajduje się już we Wrocławiu. Krakowski hotel znajduje się na ulicy Ogrodowej 10, choć oficjalne otwarcie miało miejsce w lipcu bieżącego roku, to dla klientów obiekt udostępniono w sierpniu tego roku. W 2014 także zaplanowane już są otwarcia większej liczby budynków z logo PURO w Poznaniu i Gdańsku. Firma PURO jest firmą norweską z siedzibą w Warszawie, i jej zadaniem jest wykreowanie nowej sieci tanich a jednocześnie luksusowych hoteli w naszym kraju.

Wracając jednak do Krakowa, hotel ma 138pokoi w tym 5 jedynek i 119 dwuosobowych, 1 apartament i 6 pokoi typu suite. PURO znajduje się w samym sercu miasta, niedaleko głównych atrakcji turystycznych takich jak Rynek Główny, Sukiennice czy Wawel. Pokoje są wyposażone w takie sprzęty jak telewizor, radio, telefon, minibar, oraz całkiem darmowy dostęp do Internetu. Hotel posiada płatny parking, jest także dobrze przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Dla bezpieczeństwa korytarze są monitorowane przez kamery. Ważną informacją jest fakt, że w krakowskim obiekcie mogą przebywać zwierzęta, ponadto obsługa serwisowa oferuje nam duży wybór posiłków, których możemy sobie w każdej chwili zażyczyć. Dla turystów lubiących zwiedzać, oferowane są wycieczki po stolicy województwa.

PURO to sieć inteligentnych zmodernizowanych hoteli, w których klienci mogą samodzielnie się meldować w tak zwanych check-in kioskach. Z zewnątrz budynek wygląda na naprawdę ekskluzywny i w rankingu posiada 4 gwiazdki, a to bardzo wysoki wynik.

Hotele w Krakowie znajdują się w czołówce najlepszych obiektów w Polsce, do której należy miedzy innymi Andel’s Hotel Cracow, Copernicus i Hotel Stary. Już niedługo ten nowy budynek również zachwyci nasz kraj swoją elegancją, komfortem i z całą pewnością nie małą liczbą atrakcji. Miejmy nadzieję, że odniesie nie mniejszy sukces niż hotel z Wrocławia, który w konkursie TopHotel 2013 wygrał aż dwie kategorie: TopHotel 2013 i TopHotel Weekend. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak życzyć wszystkim jego gościom udanego pobytu. Do Krakowa przyjeżdża mnóstwo turystów, stolicę Małopolski najbardziej upodobali sobie Brytyjczycy i Irlandczycy, którzy chętnie wpadają tu ze znajomymi na weekendy.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Spam protection by WP Captcha-Free

Subscribe to RSS Feed Follow me on Twitter!
X