Wypoczywaj w Hotelu Secesja

hotel secesja Bilety lotnicze do Krakowa cieszą się naprawdę sporą popularnością. Nic dziwnego, gdyż dawna stolica królów jest naprawdę urocza. Miasto łączy w sobie dawną tradycję i nowoczesność. Przede wszystkim warto zobaczyć tutaj Stare Miasto a także mnóstwo innych zabytków. Wawel, Kościół Mariacki czy Sukiennice. Miasto oferuje mnóstwo atrakcji. Hotele w Krakowie wciąż są oblegane przez nowych zwiedzających. Jednym z nich jest Hotel Secesja. W pobliżu hotelu znajduje się taras widokowy, z którego można unieść się nad Krakowem balonem. Ponadto zlokalizowany jest w zakolu bulwarów wiślanych. Na dolnym pokładzie możemy gościć się w restauracji, na górze znajduje się słoneczny taras.

Hotel na Kazimierzu

Hotel Secesja mieści się w starej i bardzo znanej dzielnicy Kazimierz. To miejsce graniczy z Wawelem i Rynkiem Głównym. Lokalizacja w samym centrum wydarzeń kulturalnych sprawia, że goście mogą bez problemów korzystać ze wszystkich atrakcji codziennego życia tego miasta. Wnętrze hotelu utrzymane jest w stylu secesyjnym. Hotel oferuje komfortowe pokoje z wygodnymi łóżkami. Oprócz noclegu goście mogą skorzystać z Sali konferencyjnej, baru, a także restauracji, która serwuje wiele dań międzynarodowych, ale także naszą, polską kuchnię. Atutem tego miejsca jest ciepła, domowa atmosfera.

Oferta specjalna w Hotelu Secesja

Do Krakowa przyjeżdżają podróżni z całej Europy. Dla tych, zmęczonych podróżą hotel ma ofertę specjalną, czyli tańszy posiłek w dniu przyjazdu. Inną, ciekawa ofertę hotel ma także dla zakochanych. Coraz częściej w hotelach pojawia się taka opcja. Oprócz noclegu, para otrzyma wykwintne śniadanie a także kolację z winem w restauracji. Hotel organizuje przyjęcia okolicznościowe, bankiety i spotkania oficjalne. Wielu młodych planuje w tym fantastycznym miejscu wesele. Można całość organizacji powierzyć profesjonalistom i w całości cieszyć się spokojem i szczęściem tej chwili. W cenie doby hotelowej otrzymamy darmowo kawy i herbaty. Z pewnością noc w takim hotelu będzie niezapomniana i umili nasz pobyt w Krakowie.

hotel secesja

Czytaj więcej o hotelach na: centrumhoteli.com.pl

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Spam protection by WP Captcha-Free

Subscribe to RSS Feed Follow me on Twitter!
X